COMPLETE CALENDAR

Kompletní kalendář – tuto funkci model nabízí, čili kompletního průvodce časem, od sekundy přes datum, den a měsíc, až po ukazatele měsíčních fází. Milovníci přesných údajů, neboť poskytuje speciálně upravený švýcarský automatický strojek ETA 9000-2824, mají v případě tohoto modelu na výběr z jeho úctyhodných 36 variant. 

Od ocelového pouzdra, po ocelové pouzdro s lunetou z 18karátového růžového zlata, až po model s lunetou a držáky řemínku osazenými 106 diamanty v plném briliantovém výbrusu o celkové hmotnosti 1,37 karátu. Vrcholem této řady je celozlatý model, to znamená, že ze zlata je pouzdro, luneta i korunka. V tomto případě činí celková hmotnost modelu plných 49 gramů.

Co však mají dále tyto modely, kromě strojku, společného?  Jsou to především jako všech hodinek značky DIC diamanty v plném briliantovém výbrusu na místech indexů. Tato modelová řada jich má osm  o celkové hmotnosti 0,08 karátu.

K různorodosti modelů přispívá i nabídka kožených řemínků či ocelových tahů a v případě nejdražšího modelu i tah z 18karátového růžového zlata o celkové hmotnosti 87 gramů. Jelikož i pouzdro je ze zlata, máme na zápěstí celkem 136 „zlatých“ gramů, což je v přepočtu 102 gramů ryzího, 24karátového, zlata, tedy více než tři troyské unce.

Pouzdro je vodotěsné do hloubky 100 metrů a strojek, který v sobě chrání, můžeme pozorovat přes spodní safírové víčko. Pokud si na to vezmeme lupu, je vskutku co vidět.

DIC Hodinky vše, co potřebujete vědět o diamantových špercích